ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçları ve Sözlü Sınav Tarihleri (10.02.2012)

DUYURU

 (10 Şubat 2012)

ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçları ve Sözlü Sınav Tarihleri

28.01.2012 tarihinde yapılan; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcısı yazılı sınavının sonuçları ile yazılı sınav sonucunda başarılı olup sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarihlerine aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazananların, belirtilen tarih ve saatte ÖSYM Başkanlığı Bilkent/ANKARA adresinde bulunan Başkanlık toplantı salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların,  24.02.2012 tarihine kadar, kendi el yazıları ile yazılmış özgeçmişleri ile lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını veya noter onaylı suretini şahsen veya posta yolu ile ÖSYM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına ulaştırmaları gerekmektedir. (İsteyen adaylar, lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını ibraz ederek ÖSYM Başkanlığına bir örneğini onaylatabilecekler; onaylı örneği, özgeçmişleri ile birlikte belirtilen tarihe kadar şahsen ÖSYM’ye teslim edebileceklerdir.)

İlgililere duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI 

 

 Yazılı Sınav Sonuçları ile Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sözlü Sınav Tarihleri ve Saatleri

 
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması