Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOBİ Uzman Yardımcılığına Giriş Sınavı (2012-KOSGEB): Sınav Sonuçlarının Açıklanması (21.12.2012)

BASIN DUYURUSU
(21 Aralık 2012)

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı
KOBİ Uzman Yardımcılığına Giriş Sınavı (2012-KOSGEB):
Sınav Sonuçlarının Açıklanması

1 Aralık 2012 tarihinde yapılan 2012-KOSGEB sınavının değerlendirmeişlemleri tamamlanmıştır. Sınav sonuçları 21 Aralık 2012 tarihinde saat 16.00’den itibaren ÖSYM'nin  https://sonuc.osym.gov.tr/  internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2012-KOSGEB Sınavı Sonuçları
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması