2012-Üniversitelerdeki İdari Personel İçin Görevde Yükselme Sınavı (2012-ÜGYS): Sınav Sonuçlarının Açıklanması (16.11.2012)

DUYURU
(16 Kasım 2012)

2012-Üniversitelerdeki İdari Personel İçin Görevde Yükselme Sınavı (2012-ÜGYS):
Sınav Sonuçlarının Açıklanması

14 Ekim 2012 tarihinde yapılan 2012-Üniversitelerdeki İdari Personel İçin Görevde Yükselme Sınavı’nın (2012-ÜGYS) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 16 Kasım 2012 günü saat 16:30’dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Üniversiteler ise sınav sonuçlarını kullanıcı adı ve şifreleri ile ftp ortamından edineceklerdir.

Adaylara ve ilgililere duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2012-ÜGYS Sonuçları
2012-ÜGYS Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması