Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı (2012-Sayıştay Yazılı): Sınav Sonuçlarının Açıklanması (30.01.2013)

DUYURU
(30 Ocak 2013)

Sayıştay Başkanlığı
Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı
(2012-Sayıştay Yazılı):
Sınav Sonuçlarının Açıklanması

15-16 Aralık 2012 tarihlerinde yapılan, 2012-Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı’nın (2012-Sayıştay Yazılı) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 30 Ocak 2013 tarihinde saat 14:30’dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2012-Sayıştay Sınavı SonuçlarıÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması