Dış Temsilciliklerin Korunmasında Görevlendirilecek Emniyet Genel Müdürlüğü Personelini Seçme Sınavı (2012-EGM Misyon Koruma): Sınav Sonuçlarının Açıklanması (27.12.2012)

BASIN DUYURUSU 
(27 Aralık 2012)

Dış Temsilciliklerin Korunmasında Görevlendirilecek Emniyet Genel Müdürlüğü
Personelini Seçme Sınavı (2012-EGM Misyon Koruma):
Sınav Sonuçlarının Açıklanması

2 Aralık 2012 tarihinde yapılan 2012-EGM Misyon Koruma sınavının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Sınav sonuçları 27 Aralık 2012 tarihinde saat 14:00’ten itibaren ÖSYM'nin  https://sonuc.osym.gov.tr  internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Adaylara duyurulur.

                                                                                  ÖSYM BAŞKANLIĞI

2012- EGM Misyon Koruma Sınavı Sonuçları
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması