2021 ÖSYM Uzman Yardımcılığı Yazılı Giriş Sınavı: Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı (15.12.2021)

DUYURU
(15 Aralık 2021)

2021 ÖSYM Uzman Yardımcılığı Yazılı Giriş Sınavı: Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

25 Aralık 2021 tarihinde yapılacak olan 2021 ÖSYM Uzman Yardımcılığı Yazılı Giriş Sınavı adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 15 Aralık 2021 tarihinde saat 14.15'ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

25 Aralık 2021 tarihinde uygulanacak olan 2021 ÖSYM Uzman Yardımcılığı Yazılı Giriş Sınavı Bilişim, Biyoloji, Kimya ve İngilizce alanları için adaylar saat 14.30'dan sonra; Hukuk alanı için ise saat 16.15’ten sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Temel Kurallar
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması