KPSS: Kamu Personel Seçme Sınavı

2006 KPSS YERLEŞTİRME KILAVUZLARININ DAĞITILACAĞI MERKEZLER VE BU MERKEZLERİN ADRESLERİ

ADANAMEKEZÇukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Zemin Kat 114 Nolu Oda Balcalı
ADANACEYHANÇukurova Üniversitesi Ceyhan M.Y.O. Yumurtalık Yolu Üzeri
ADANAKOZANÇukurova Üniversitesi Kozan M.Y.O. Şevkiye Mah. Şevkipaşa Sok. Çanaklı Mevkii
ADIYAMANMERKEZMeslek Yüksekokulu Nizamiye Girişi Altınşehir Karşısı
ADIYAMANGÖLBAŞIAdıyaman Üniversitesi Gölbaşı M.Y.O. Yavuz Selim Mahallesi  Prof.Dr. Hüseyin Filiz Cad.
AFYONMERKEZAfyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü B Blok Ahmet Necdet Sezer Kampusü Gazlıgöl Yolu
AĞRIMERKEZAtatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi ÖSYM İrtibat Bürosu Erzurum Yolu Üzeri
AMASYAMERKEZAmasya Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Dekanlık Binası
AMASYAMERZİFONAmasya Üniversitesi Merzifon M.Y.O. Sofular Mah. Kolordu Sok. No:25
ANKARAMERKEZOrtadoğu Teknik Üniversitesi  A-4 Kapısı Balgat 100.Yıl Girişi
ANKARAMERKEZGazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Dekanlık Binası Zemin Kat No: B-13 Teknikokullar Beşevler
ANKARAMERKEZMimar Kemal İ.Ö.O. Yüksel Cad. No:18 Kızılay
ANKARAMERKEZÇankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kumrular Sok. 3.Cad. No:7 Kızılay
ANKARAPOLATLIHacettepe Üniversitesi Polatlı  Teknik Bil. M.Y.O. Şehitlik Mah. Prof.Dr. Kemal Bıyıklıoğlu Cad. No:18
ANTALYAMERKEZAkdeniz Üniversitesi Kampusü Fen Bil. Enst. Binası Dumlupınar Bul. İl Jandarma Komutanlığı Karşısı 
ANTALYAALANYAAkdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fak. ÖSYM İlçe Sın. Mer.Yön. Merkez Mah. Sigorta Cad. Kestel
ANTALYAMANAVGATAkdeniz Üniversitesi Manavgat M.Y.O. Emek Mah. 3049. Sok No:1
ARTVİNMERKEZKafkas Üniversitesi Artvin Orman Fakültesi ÖSYM Bürosu
ARTVİNARHAVİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat:1
ARTVİNHOPAİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ÖSYM İlçe Sınav Merkezi Yöneticilği Hükümet Konağı Kat:4
AYDINMERKEZAdnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Kepez Mevkii
AYDINNAZİLLİAdnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B. Fakültesi Sümer Kampüsü Sümer Mah. Hürriyet Cad. No:580
AYDINNAZİLLİNazilli Lisesi Karaçay Mah. Ertuğrul Ünlüer Cad.
AYDINNAZİLLİMehmet Akif Ersoy Lisesi Yeni Mah. 161. Sok. No:28
AYDINNAZİLLİAnadolu Lisesi Turan Mah. 173. Sok. No:33
AYDINSÖKEAdnan Menderes Üniversitesi Söke M.Y.O. Hilmi Meydan Cad. No:1 Yenikent
BALIKESİRMERKEZBalıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ÖSYM Sın.Mer. Aygören Mah. Askeri Hastane Karşısı
BALIKESİRBANDIRMABalıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B. Fakültesi Dekanlığı Cumhuriyet Caddesi No:10
BALIKESİREDREMİTBalıkesir Üniversitesi Edremit M.Y.O. Çamcı Yolu Üzeri
BİLECİKMERKEZAnadolu Üniversitesi Bilecik M.Y.O. Gülümbe Kampusü
BİNGÖLMERKEZFırat Üniversitesi Bingöl M.Y.O. Kültür Cad. Karayolları Karşısı
BİTLİSMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Bitlis Sağlık Yüksekokulu Hüsrevpaşa Mah. Sosyal Konutlar 123. Sok.
BİTLİSTATVANYüzüncü Yıl Üniversitesi Tatvan M.Y.O. Karşıyaka Mahallesi
BOLUMERKEZAbant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
BURDURMERKEZMehmet Akif Ersoy Üni. Eğitim Fakültesi Kampüsü Mehmetçik M Blok Zemin Kat ÖSYM Bürosu 
BURSAMERKEZUludağ Üniversitesi Görükle Kampusü Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Binası 1.Kat
BURSAGEMLİKİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat:4
BURSAİNEGÖLUludağ Üniversitesi İnegöl M.Y.O. Turgut Alp Mah. Cerrah Yolu Üzeri 
ÇANAKKALEMERKEZÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Kampüsü  ÖSYM Bürosu
ÇANAKKALEBİGAÇanakkale Onsekiz  Mart Üniversitesi İ.İ.B.F. Ağaköy Kampüsü ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği
ÇANAKKALEÇANÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan M.Y.O. Çanakkale Caddesi Kızılay İşhanı
ÇANKIRIMERKEZAnkara Üniversitesi Çankırı M.Y.O. Merkez Kampüs
ÇORUMMERKEZHitit Üniversitesi Çorum M.Y.O. Zemin Kat ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği
DENİZLİMERKEZPamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kınıklı Kampusü
DENİZLİACIPAYAMİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ÖSYM İlçe Sınav Merkezi Yöneticiliği Hükümet Konağı Kat :4   51 Nolu oda
DİYARBAKIRMERKEZDicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi ÖSYM Bürosu
DİYARBAKIRBİSMİLDicle Üniversitesi Bismil M.Y.O. İstasyon Cad. İş Bankası Yanı
DİYARBAKIRERGANİDicle Üniversitesi Ergani M.Y.O.
EDİRNEMERKEZTrakya Üni. ÖSYM İl Sınav Merk. Yön. Ayşekadın Yerleşkesi Zübeyde Hanım Caddesi
EDİRNEKEŞANTrakya Üniversitesi Keşan M.Y.O.
EDİRNEUZUNKÖPRÜTrakya Üniversitesi Uzunköprü M.Y.O. Keşan Yolu üzeri 6. Km.
ELAZIĞMERKEZFırat Üniversitesi Mühendislik Fak. Kampüsü Atatürk Kültür Merkezi ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği
ERZİNCANMERKEZAtatürk Üniversitesi Erzincan M.Y.O. Fatih Mahallesi
ERZURUMMERKEZAtatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi  Dekanlık Binası ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği
ESKİŞEHİRMERKEZEskişehir Osmangazi Üni. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A ve B Blokları ÖSYM Büroları
GAZİANTEPMERKEZÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Gaziantep Üniversitesi Kampüsü PTT Bitişiği 
GAZİANTEPMERKEZZirve Dershanesi Atatürk Bulvarı Kırkayak Parkı Karşısı No:.52
GAZİANTEPNİZİPGaziantep Üniversitesi Nizip M.Y.O. Atatürk Mah. Şıhbaba Sok. No:17
GİRESUNMERKEZGiresun Üniversitesi İ.İ.B.F.3. Kat.(Eğitim Fak. Binası içinde)  Erikliman Köyü Güre Mevkii
GİRESUNBULANCAKİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel İdare Binası Kat:1 İhsaniye Mahallesi Fatih Caddesi
GÜMÜŞHANEMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Mühendislik Fakültesi Bağlarbaşı Mahallesi
HAKKARİMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Hakkari M.Y.O. Öğrenci İşleri Bürosu Karşıyaka Mah.
HATAYMERKEZMustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Binası
HATAYDÖRTYOLMustafa Kemal Üniversitesi Dörtyol M.Y.O. Kuzuculu Kampüsü
HATAYİSKENDERUNMustafa Kemal Üniversitesi İskenderun M.Y.O. Antakya Yolu Üzeri 5.Km
HATAYKIRIKHANMustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan M.Y.O. ÖSYM Bürosu
HATAYREYHANLIMustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı M.Y.O. Yenişehir Mahallesi Eski Cilvegözü Yolu Üzeri
ISPARTAMERKEZSüleyman Demirel Üniversitesi Çünür Kampusü Rektörlük Binası Zemin. Kat ÖSYM Bürosu
ISPARTAMERKEZAksu Çok Programlı lisesi
ISPARTAMERKEZAtabey Lisesi
ISPARTAMERKEZEğirdir Anadolu Lisesi
ISPARTAMERKEZGelendost Çok Programlı Lisesi
ISPARTAMERKEZKeçiborlu Süleyman Demirel Çok Programlı Lisesi
ISPARTAMERKEZSenirkent Çok Programlı Lisesi
ISPARTAMERKEZSütçüler Çok Programlı Lisesi
ISPARTAMERKEZŞarkikaraağaç Lisesi
ISPARTAMERKEZUluborlu Çok Programlı Lisesi
ISPARTAMERKEZYalvaç Atatürk Lisesi
ISPARTAMERKEZGönen Anadolu Öğretmen Lisesi
ISPARTAMERKEZYenişarbademli Lisesi
MERSİNMERKEZMersin Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Çiftlikköy Kampüsü
MERSİNANAMURMersin Üniversitesi Anamur M.Y.O.  Eğitim Binası Kalınören Mah. Cebel Mevkii
MERSİNSİLİFKEMersin Üniversitesi Silifke M.Y.O. Cavit Erden Caddesi
MERSİNTARSUSMersin Üniversitesi Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi Takbaş Mevki
İSTANBULMERKEZÜsküdar ÖSYM Bürosu Hakimiyet-i Milliye Caddesi No:83 Üsküdar
İSTANBULMERKEZİstanbul Üniversitesi Deniz Bil. Ve İşl. Ens. Katip Çelebi Cad. Müşkile Sok. No:1 Vefa
İSTANBULMERKEZAlpaslan Ticaret Meslek Lisesi Avcıbey Mah. Şişhane Cad. No:51 Edirnekapı/Fatih
İSTANBULMERKEZHaydarpaşa Anadolu Lisesi Okul Çıkmazı Sok. No:2 Altunizade
İSTANBULMERKEZŞişli Tek. Ve End. Mes. Lis. Hürriyettepe Şişli
İSTANBULMERKEZKenan Evren Anadolu Lisesi Recep Peker Cad. No:17 Kızıltoprak Kadıköy
İSTANBULMERKEZAvcılar And. Tek. Ve  End. Mes. Lis. Merkez. Mah. E-5 Karayolu Üzeri Avcılar
İSTANBULMERKEZKocasinan And. Tek. Ve End. Mes. Lis. Kocasinan Mah. Kızılelma Cad. No:16 Mahmutbey Yolu
İZMİRMERKEZDokuz Eylül Üniversitesi Adalet Y.O. İİBF Kampüsü Dokuz Çeşmeler Buca
İZMİRMERKEZDokuz Eylül Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Enstitüsü Şehitler C. No:12 Alsancak
İZMİRALİAĞAİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı 5.Kat
İZMİRBERGAMAEge Üniversitesi Bergama M.Y.O. 
İZMİRMENEMENİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Esatpaşa Mah. Atatürk Cad. No:110
İZMİRÖDEMİŞEge Üniversitesi Ödemiş M.Y.O.
İZMİRTİREEge Üniversitesi Tire Kutsan M.Y.O. Cumhuriyet Meydanı No:3
KARSMERKEZKafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fevzi Çakmak Mah. ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Bürosu
KASTAMONUMERKEZKastamonu Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi 
KAYSERİMERKEZErciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ÖSYM Bürosu Talas Yolu
KAYSERİDEVELİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Develi İlçe Sınav Merkezi Yöneticiliği Hükümet Konağı Elbiz Cad. No: 9
KIRKLARELİMERKEZTrakya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Değirmencik Yolu Kavaklı
KIRKLARELİMERKEZBabaeski İMKB Çok Programlı Lise Babaeski
KIRKLARELİMERKEZVize Lisesi Vize
KIRKLARELİLÜLEBURGAZTrakya Üniversitesi Lüleburgaz  Kepirtepe M.Y.O.
KIRŞEHİRMERKEZAhi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi  Vali Selahattin Hatipoğlu Spor Sal. Üstü Terme Caddesi
KOCAELİMERKEZKocaeli Üni. Anıtpark Yerleşkesi Şube Kütüphanesi C Blok Anıt Park Yanı
KOCAELİMERKEZKocaeli Üni. Kütüphane ve Dokümantasyon Dai.Bşk. Umuttepe Yerleşkesi Eski İstanbul Yolu.10.Km
KOCAELİMERKEZKocaeli Üni. Veziroğlu Yerleşkesi Şube Kütüphanesi Eski Gölcük Yolu
KOCAELİGEBZEGebze Sınav Merkezi Yöneticiliği Osman Yılmaz Mah. 608/1. Sok. No:2
KOCAELİGÖLCÜKKocaeli Üniversitesi Gölcük M.Y.O. Yunus Emre Mah. 17 Ağustos Bulvarı No:3
KOCAELİKARAMÜRSELKocaeli Üni. Karamürsel M.Y.O. ÖSYM İlçe Sın. Merkezi Yön. Tabakhane Mah. Atatürk Cad. No:67
KOCAELİKÖRFEZKocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol M.Y.O. Marşal Kampüsü
KONYAMERKEZSelçuk Üniversitesi Rektörlüğü Vali İzzet Bey Cad. Karatay Medresesi Karşısı
KONYAAKŞEHİRSelçuk Üniversitesi Akşehir M.Y.O. Kozağaç Mah. Alanyurt Mevkii
KONYAKONYA EREĞLİSelçuk Üniversitesi Ereğli M.Y.O.
KONYAKONYA EREĞLİEreğli Atatürk Lisesi
KÜTAHYAMERKEZDumlupınar Üniversitesi Kütahya M.Y.O. Germiyan Kampüsü Afyon Yolu 7. Km.
MALATYAMERKEZİnönü Üniversitesi Nizamiye Girişi
MANİSAMERKEZCelal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Şehitler Mah. Akhisar Cad.
MANİSAAKHİSARCelal Bayar Üniversitesi Tütün Eksperliği Yüksekokulu Devlet Karayolu Üzeri
MANİSASALİHLİKervan İş Merkezi (Güven Sürücü Kursu Üstü) Kat 3
MANİSASOMACelal Bayar Üniversitesi Soma M.Y.O. Nihat Danişment Mah. Değirmen Cad. No:2
MANİSASOMAEndüstri Meslek ve Teknik Lise Hamidiye Mah. Gaziosmanpaşa Cad. no:105
MANİSATURGUTLUCelal Bayar Üniversitesi Turgutlu M.Y.O. Belediye Fidanlık Tesisleri İstasyon Mevkii
K.MARAŞMERKEZKahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Kat: 2 İsmet Paşa Mah. Kültür Sok.
K.MARAŞELBİSTANKahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Elbistan M.Y.O. Kütüphanesi
K.MARAŞGÖKSUNKahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Göksun M.Y.O. Yeni Mah. Çağrı Cad. No:45
MARDİNMERKEZDicle Üniversitesi Mardin M.Y.O. ÖSYM İl Sınav Merkezi Yön.Rektör Aykaç Caddesi İstasyon
MUĞLAMERKEZMuğla Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı S Blok 3.Kat
MUĞLAFETHİYEMuğla Üniversitesi A.S.M.K.  M.Y.O  Taşkaya Mah. Ölüdeniz Yolu Üzeri
MUĞLAMİLASMuğla Üniversitesi Milas Sıtkı Koçman M.Y.O. ÖSYM Bürosu Berçin Beldesi 
MUŞMERKEZFırat Üniversitesi Muş M.Y.O. Zemin Kat ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Karaköprü
NEVŞEHİRMERKEZErciyes Üniversitesi Nevşehir İ.İ.B.F. Avanos Yolu 2000 Evler Mah.
NİĞDEMERKEZNiğde Üniversitesi Rektörlük Binası ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği
ORDUMERKEZOrdu Üniversitesi Ordu Ziraat Fakültesi  Cumhuriyet Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı
ORDUÜNYEOrdu  Üniversitesi Ünye İ.İ.B. Fakültesi 1. Kat
RİZEMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Rize İlahiyat Fakültesi A Blok Kat:1
RİZEARDEŞENİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi Atatürk Anaokulu Üstü 2. Kat
RİZEÇAYELİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat:2
SAKARYAMERKEZSakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü Girişi Esentepe
SAKARYAHENDEKSakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Başpınar Mah. Muammer Sencer Caddesi ÖSYM Bürosu
SAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Merkez Kütüphane Binası Zemin Kat  ÖSYM İrtibat Bürosu Kurupelit
SAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Terme M.Y.O.
SAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Kavak M.Y.O.
SAMSUNBAFRAOndokuz Mayıs Üniversitesi Bafra M.Y.O. Yaşar Doğu Caddesi
SAMSUNÇARŞAMBAOndokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba M.Y.O. İrtibat Bürosu
SAMSUNHAVZAOndokuz Mayıs Üniversitesi Havza M.Y.O.  Medrese Mah. Askerlik Şubesi Karşısı
SİİRTSİİRTDicle Üniversitesi Siirt Eğitim Fakültesi Güres Cad.
SİNOPMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Sinop Su Ürünleri Fakültesi Akliman 
SİNOPMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Sinop M.Y.O. Ada Mahallesi
SİVASMERKEZCumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Kampus
SİVASMERKEZŞarkışla Lisesi
SİVASMERKEZGürün Çok Programlı Lisesi
SİVASMERKEZKangal Lisesi
SİVASMERKEZZara Çok Programlı Lisesi
SİVASMERKEZDivriği Lisesi
SİVASMERKEZSuşehri Lisesi
SİVASMERKEZGemerek Atatürk Çok Programlı Lisesi
SİVASMERKEZKoyulhisar Mehmet Kavala Çok Programlı Lisesi
TEKİRDAĞMERKEZNamık Kemal Üniversitesi  Ziraat Fakültesi ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Değirmenaltı
TEKİRDAĞMERKEZNamık Kemal Lisesi Atatürk Bulvarı 
TEKİRDAĞMERKEZTuğlacılar Lisesi Muratlı Caddesi
TEKİRDAĞÇORLUNamık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çerkezköy Yolu Üzeri Samandede Mevki 3. Km.
TOKATMERKEZGaziosmanpaşa Üniversitesi ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Bürosu Kışla Yolu Üzeri
TOKATNİKSARGaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar M.Y.O. Ağ Pınar Mevkii
TOKATTURHALGaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal M.Y.O. İdari Bina Zemin Kat  Kurukafa Mevki
TOKATZİLEGaziosmanpaşa Üniversitesi Zile M.Y.O. Çekerek Yolu 3. Km.
TRABZONMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Eski Bina Giriş Kat
TUNCELİMERKEZFırat Üniversitesi Tunceli M.Y.O. Atatürk Mahallesi
Ş.URFAMERKEZHarran Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası 2.Kat Yenişehir
Ş.URFABİRECİKHarran Üniversitesi Birecik M.Y.O. Karşıyaka Mahallesi Belediye Tesisleri
UŞAKMERKEZUşak Eğitim Fakültesi 1 Eylül Kampusü İzmir Yolu Üzeri 7. Km.
VANMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi  ÖSYM Sın. Merk. Yön. Zeve Kampusü
VANMERKEZAtatürk Lisesi İskele Caddesi
VANMERKEZTicaret Lisesi Kazım Karabekir Caddesi
VANERCİŞYüzüncü Yıl Üniversitesi Erciş M.Y.O. Karataşlar Mevkii
YOZGATMERKEZBozok Üniversitesi Yozgat M.Y.O. 3.Binası Esentepe Mevkii
YOZGATSORGUNSorgun Lisesi
YOZGATSORGUNKız Meslek Lisesi
YOZGATSORGUNTicaret Meslek Lisesi
ZONGULDAKZONGULDAKZonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörlük Eski Binası ÖSYM Bürosu
ZONGULDAKKRDZ.EREĞLİZonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Kepez Mah. Hacı Kadri Yılmaz Sok.
AKSARAYAKSARAYAksaray Üniversitesi Aksaray Mühendislik Fakültesi Konya Yolu Üzeri
BAYBURTBAYBURTAtatürk Üniversitesi Bayburt M.Y.O. Trabzon Yolu Üzeri Askeri Kışla Karşısı
KARAMANKARAMANSelçuk Üniversitesi Karaman M.Y.O.
KARAMANKARAMANKaraman Lisesi
KARAMANKARAMANFatih Lisesi
KARAMANKARAMANYunuskent Lisesi
KARAMANKARAMANErmenek Lisesi
KARAMANKARAMANYunus Emre Lisesi Sarıveliler 
KIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yenidoğan Mah. Mimar Sinan Cad.
BATMANBATMANDicle Üniversitesi BatmanTeknik Eğitim Fakültesi 
ŞIRNAKŞIRNAKDicle Üniversitesi Şırnak M.Y.O. Gündoğdu Mah. Stadyum Karşısı
BARTINBARTINZonguldak Karaelmas Üniversitesi Bartın Orman Fakültesi Dekanlık Binası Ağdacı Köyü Mevkii
ARDAHANARDAHANKafkas Üniversitesi Ardahan M.Y.O Göle Yolu Üzeri Erzurum Caddesi
IĞDIRIĞDIRKafkas Üniversitesi Iğdır M.Y.O. Melekli Yolu
YALOVAYALOVAUludağ Üniversitesi Yalova M.Y.O. Bağlarbaşı Mah. Mehmet Durmam Cad.
KARABÜKKARABÜKZonguldak Karaelmas Üniversitesi Karabük Teknik Eğitim Fakültesi Balıklar Kayası Kampusü
KARABÜKKARABÜKKarabük Merkez And.Tek.Lis.ve End.Mes.Lis. Terminal Karşısı
KARABÜKKARABÜKDemir Çelik Anadolu Lisesi Yenişehir
KARABÜKKARABÜKAnadolu Öğretmen Lisesi 5000 Evler
KİLİSKİLİSGaziantep Üniversitesi Kilis M.Y.O. 1. Kat ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği İslahiye Yolu Üzeri
OSMANİYEOSMANİYEÇukurova Üniversitesi Osmaniye M.Y.O. Fakıuşağı Kampüsü
KADİRLİKADİRLİÇukurova Üniversitesi Kadirli M.Y.O.
DÜZCEDÜZCEDüzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi 1. Kat 113 No'lu Oda Konuralp Yerleşkesi
LEFKOŞA        LEFKOŞA        ÖSYM Temsilciliği Bedrettin Demirel Cad.No:101

SINAV TAKVİMİ
ÖSYM MOBİL UYGULAMALARI

ÖSYM Aday İşlemleri

Mobil Uygulaması

Adaylarımıza yönelik geliştirilen yeni ÖSYM Mobil uygulaması ile Aday İşlemleri Sistemindeki https://ais.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM AİS Uygulaması Google Play ÖSYM AİS Uygulaması

ÖSYM Görevli İşlemleri

Mobil Uygulaması

Görevlilerimize yönelik geliştirilen yeni ÖSYM GİS Mobil uygulaması ile Görevli İşlemleri Sistemindeki https://gis.osym.gov.tr hizmetlere mobil cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

App Store ÖSYM GİS Mobil Uygulaması Google Play ÖSYM GİS Mobil Uygulaması